خاطرات تحلیلگر سوئدی از مذاکرات ایران و آمریکا/ رهبر انقلاب: اگر روابط با آمریکا مفید باشد، اول از همه خودم می‌گویم رابطه برقرار شود

پارسی که مدرک مطالعات پیش‌رفته بین‌الملل خود را زیر نظر «فرانسیس فوکویاما» دریافت کرده، یکی از سرشناس‌ترین مبلغان نزدیکی روابط میان ایران و آمریکا محسوب می‌شود و می‌گوید در جریان کامل مذاکرات هسته‌ای بوده و کتابش در حقیقت روایتی از دل مذاکرات و برگرفته از اطلاعات دست‌اول از مذاکره‌کنندگان کشورهای امضاکننده برجام از جمله شخص محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران و «جان کری» همتای آمریکایی وی است.

رهبر انقلاب: اگر روابط با آمریکا مفید باشد اول از همه خودم می‌گویم رابطه برقرار شود + فیلم

بیشتر بخوانید:خاطرات تریتا پارسی از مذاکرات ایران و آمریکا

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : آمریکا ,مذاکرات ,روابط ,رابطه برقرار ,می‌گویم رابطه ,خودم می‌گویم ,مفید باشد ,آمریکا مفید ,می‌گویم رابطه برقرار ,خودم می‌گویم رابطه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویستا هنر یادواره شهدای شهر هفشجان به سایت بزرگ..اتوبوس ../همسفرجاده/خوش آمدید آنی بیمه شو آهنگ هاز خروپف و خرخر گروه مطالعات اجتماعی متوسطه ( دوره اول ) پارس آباد مغان بَلْ‌وا freightتهران تک